En Ucuz Parti Malzemeleri, Bebek, Nikah Şeker ve Süsleri için doğru adrestesiniz.
0532 297 91 66
Üye Girişi:
MALZEMELER / KESELER - TÜLLER
İlk Sayfa
Önceki Sayfa
1
2
Sonraki Sayfa
Son Sayfa

Tül kese toptan satışı yapan sitemizde, toptan tül kesenin yanısıra, battal boy tül kese, büyük boy bez kese, organze kese de satmaktayız. Ayrıca Kırmızı kese, kına kesesi toptan veya çerez kesesi arıyorsanız da doğru yerdesiniz.
Evet doğru yerdesiniz, tül kese en ucuz bulacağınız yer adabebek.com adresidir. Tül kese 30x40 büyük boy kesenin yanısıra sitemizde saten kese toptan, keten kese toptan, toptan büzgülü tül kese satışlarımız da bulunmaktadır. Tül keseleri 100'lü tül kese, 50'li tül kese, 20'li tül kese şeklinde paketlenmiş olarak bulabilirsiniz.
50li Tül Kese ve 100 lü Tül Kese dışında, ağzı büzgülü bez kese ve baskılı bez keselerimiz de bulunmaktadır. bez kese toptan satışımız da Baskılı bez Kese toptan satışımız da bulunmaktadır.
Ancak tüm kese çeşitlerimiz sadece bunlardan ibaret değil, kumaş kese büyük boy, keten kese toptan ve yuvarlak tül kese büzgülü çeşitlerimizi de sitemiz içerisinde yer alan keseler-tüller kategorisinde bulabilirsiniz.
Tül havlu kesesi de büyük boy tül kese olup, içine adından da anlaşılacağı gibi havlu ve hediyelikler koyup dağıtmak için idealdir. Peki başka hediyelik kese çeşitleri yok mu derseniz, tabi ki var. Hediyelik tül kese ve diğer tüm tül kese modelleri boy boy, renk renk sitemizde yer almakta. Bu kadar yazdık organze tül kese büyük boy ve küçük boy olarak elimizde mevcut olduğunu yazmazsak eksik bırakmış oluruz.
Tül kese fiyatları için ise şunu söyleyelim, en ucuz tül kese satışı yapan yerdesiniz. Evet, tül kese en ucuz satışı burada. Siyah tül keseden, tül kese orta boy keseye, mavi keseden, pembe keseye her çeşit kese burada...